v.z.w.  Eyebus  a.s.b.l.

EYEBUS ... Prevention against blindness

 

WIE ZIJN WIJ?

Eyebus is een vzw opgericht op 28/12/2017.
Het doel van dit initiatief is het elimineren van vermijdbare oorzaken van slechtziendheid en blindheid, en uitvoeren van studies in het kader prevalentiebepaling van glaucoom en macula degeneratie en cataract.

Gezien roken een belangrijk risicofactor is in de evolutie van de bepaalde oftalmologische aandoeningen zoals glaucoom, cataract, maculadegeneratie en droge ogen, nemen wij rookstopcampagnes mee in de doelstelling van de EYEBUS.

Nutritioneel advies en lifestyle-advies is eveneens van groot belang, niet enkel voor een goed zicht maar ook een goede gezondheid in het algemeen.
Toegankelijkheid van de zorg is een speerpunt van de organisatie.

Eyebus vzw is gebaseerd op een multidisciplinaire samenwerking van oftalmologen, tabakologen, diëtisten, opticiens, maatschappelijke werkers en administratieve medewerkers.
 

  Voorzitter: Dr. Zahra Javdani zahra.javdani@eyebus.be

Dr. Zahra Javdani

  Ondervoorzitter: Dr. Michel Roland michel.roland@eyebus.be
  Penningmeester: Patsy Sorensen patsy.sorensen@eyebus.be
  Secretaris: Frederik Kochuyt frederik.kochuyt@eyebus.be
  Communicatiemanager: Marc van Impe marc.van.impe@eyebus.be
  Website & social media:    
  Adviseur: Prof. Marcel Ten Tusscher marcel.tentusscher@eyebus.be
    Claude Ronsse claude.ronsse@eyebus.be
       

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © VZW Eyebus